Kviečiame teikti pasiūlymus Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV apdovanojimui už savanorišką veiklą gauti

Bus teikiamas apdovanojimas savanoriams. Bernardinai.lt nuotraukaRugsėjo 11–14 d. Vilniuje lankysis Tibeto dvasinis lyderis, vienas ryškiausių pasaulio autoritetų Jo Šventenybė Dalai Lama XIV. Rugsėjo 13 d. Jo Šventenybė skaitys viešą paskaitą „Kelias į Taiką ir Laimę Globalioje visuomenėje“ Siemens arenoje.

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV išsakė norą paskaitos metu apdovanoti jauną žmogų (iki 25 metų amžiaus), kurio vykdoma išskirtinė savanoriška veikla prisideda prie atsakingos, užjaučiančios, taurios visuomenės ugdymo, o jo daromi geri darbai tampa įkvėpimu ir kitiems žmonėms. Savanorį apdovanojimui atrinks pats Jo Šventenybė iš trijų Jo Šventenybės vizito Lietuvoje organizatorių pasiūlytų nominantų.

Jo Šventenybė, teikdamas tokį apdovanojimą, siekia paskatinti kiekvieną būti atsakingu bendruomenės nariu, vykdyti visuomenei reikšmingą savanorišką veiklą, nesitikint jokio finansinio atlygio.

Nustokime slėpti baimę ir įtarumą, pradėkime galvoti apie kitus žmones kaip „mus”, o ne „juos”.

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV

Norintys pasiūlyti nominantą Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV apdovanojimui už išskirtinę savanorišką veiklą gauti, turi atsiųsti organizatoriams šiuos duomenis:

1. Nominanto vardas, pavardė, gimimo data (dalyvauti gali asmenys iki 25 metų).

2. Trumpas aprašymas apie nominanto vykdomą savanorišką veiklą, motyvuotai pateikiant argumentus apie tokios veiklos svarbą, išskirtinumą bei naudą visuomenei.

Pasiūlymus siųsti Gabijai Pamerneckytei el. paštu Gabija.Pamerneckyte@bef.lt iki rugpjūčio 25 d. 17 val. Kilus klausimų – kreiptis į Gabiją.

Unikalią galimybę susitikti su Jo Šventenybe Dalai Lama XIV turės kiekvienas norintis – Jo Šventenybė skaitys viešą paskaitą „Kelias į Taiką ir Laimę Globalioje visuomenėje“ Siemens arenoje. Ši paskaita – nekomercinis ne pelno siekiantis renginys – už bilietus renkamos aukos vizito išlaidoms padengti.