Lietuvoje viešės vienas žymiausių tibetologų

image003Vienas žymiausių tibetologų, nuo ankstyvos jaunystės mokęsis artimoje Dalai Lamos aplinkoje pas žymiausius visų keturių mokyklų mokytojus, išleidęs virš 30 knygų, keliauja po pasaulį dalindamasis žiniomis ir praktine patirtimi. 

Lamos Glenno Mullino viešos paskaitos vyks Vilniaus universitete birželio 21, 25 ir 27 dienomis, J. Kovalevskio auditorijoje, įėjimas iš Filologijos kiemelio.

Paskaitos vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalba – kam reikia, atsineškite FM radijo imtuvus.

Birželio 21 d., antradienis, 18:00-20:00
Himalajų sakralusis nušvitimo menas
Tibeto budistinės šventyklos stebina moteriškų figūrų gausa. Koks jų vaidmuo Tibeto dvasiniame, filosofiniame bei meniniame gyvenime? Glenn Mullin rodys nuotraukas ir dalinsis patirtimi, kaip menas gali būti kelrodžiu dvasinėje kelionėje.

Birželio 22 d., trečiadienis, 17.30 -20.30
Introduction to Shamata Meditation
Vedama anglų kalba, VIP institute Vrublevskio 3, vietų skaičius ribotas -patartina registruotis

Birželio 25 d., šeštadienis, 16:00-18:00
Meilė, seksas ir nušvitimas
Glenn Mullin vakarietiškom sąvokom perteiks Tibetiečių požiūrį į tai, kas jungia šiuos tarsi priešingus dalykus. Ar jis išspręs amžiną meilės ir sekso klausimą? O gal dar padės ir priartėti prie nušvitimo? Ateikite pamatyti jo drąsų paskaitų vedimo stilių, kuriose nėra draudžiamų klausimų. Nepamirškime, kad, kita vertus, jis nuosekliai atstovauja senosios Tibetietiškos kultūros dvasiai, kuri taip skiriasi nuo šiandien priimtų stereotipų.

Birželio 26 d., sekmadienis, 15:00-18:00
Kaip viduje, taip ir išorėje (Kalačakros praktika)
Kauno viešbutis,Laisvės al. 79, patartina iš anksto registruotis

Birželio 27 d., pirmadienis, 18:00-20:00
Tibeto ezoterinis mokymas apie bardo
Tibeto kultūroje daugiau žinota apie mirties procesą, arba bardo, manyta, kad šis nesibaigia sulig paskutiniu žmogaus atodūsiu. Daug žinių apie mirimo meną sudėta į „Tibeto mirusiųjų knygą” – tai unikali galimybė pasiekti išsilaisvinimą gyvybei skiriantis nuo fizinio kūno ir vėliau jai įgavus vėlės pavidalą. Glenn Mullin pasidalins žiniomis apie bardo fenomeną bei simboliką.

Paskaitos nemokamos, būtume dėkingi už aukas organizacinėms išlaidoms padengti.