Žurnalistus kviečiame į Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV spaudos konferenciją Vilniuje, birželio 13 dieną, trečiadienį, 9 val. ryte.

Spaudos konferencija. Nikolajus LysenkovasDėl saugumo užtikrinimo sumetimų į spaudos konferenciją būtina elektroninė registracija. Užsiregistruoti akreditacijai prašome iki gegužės 25 dienos. Atsiimti akreditacijas į renginį bus galima nuo birželio 4 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos ir rinkodaros skyriuje (Universiteto g. 3, Vilnius). Neužsiregistravę ir akreditacijos neatsiėmę svečiai nebus įleidžiami.

Birželio 13 dieną, trečiadienį, 10 val. Jo Šventenybė Dalai Lama XIV Vilniaus universiteto Didžiajame kieme akademinei bendruomenei, sostinės gyventojams ir svečiams skaitys atvirą paskaitą tema „Human Values in Education”. Renginys bus transliuojamas Vilniaus universiteto „Facebook” ir „YouTube” paskyrose.

Birželio 14 dieną, ketvirtadienį, 10 val. „Siemens” arenoje Jo Šventenybė Dalai Lama XIV skaitys pranešimą tema „Laimės menas”. Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių bei rusų kalbas. Su savimi reikia turėti ausinukus arba radijo imtuvėlius su ausinukais. Šis renginys mokamas, bilietus platina www.tiketa.lt. Visos surinktos lėšos bus panaudotos vizito išlaidoms padengti.

Kontaktai pasiteiravimui:

Ervinas Spūdys

Viešosios komunikacijos vadovas
Vilniaus universitetas
+370 628 81527
ervinas.spudys@cr.vu.lt

Rūta Norkutė

Atstovė „Tibeto namai“
+370 645 34504
rutadm@gmail.com